Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
МАГАЗИН

МАГАЗИН

29.
Jul
2021
Новости

Време е да ја збогатите вашата листа на семејни активности со нови авантури. Погледнете ги предлозите што ги имаме за вас ова лето.

detaljnije
20.
May
2021
Новости

Искористете ги одличните попусти од 20% до 60% на над 1.000 одбрани производи.

detaljnije
19.
May
2021
Новости

Од четврток, 20 Мај во Струмица ќе биде присутен еден од најдобрите спортски ланци во регионот.

detaljnije
02.
Apr
2021
Новости

Супер пролетна ПРОМОЦИЈА во SPORT REALITY што едноставно не смеете да ја пропуштите.

detaljnije
04.
Mar
2021
Новости

Купете подароци за 8-ми Март на време! Ова се нашите предлози за Денот на жената.

detaljnije
03.
Mar
2021
Новости

Ви претставуваме дуксери и тренерки од нашата нова колекција кои ќе ги заменат вашите досега омилени модели.

detaljnije
15.
Feb
2021
Новости

Oваа сезона Sport Reality подготви нова понуда за своите купувачи. Само во нашите продавници, оваа пролет, можете да ги најдете најновите модели на брендот Sergio Tacchini.

detaljnije
04.
Feb
2021
Новости

Седиш пред компјутер на работа, а потоа завршуваш со работа и продолжуваш да седиш? Време е да започнеш со овој тренинг наменет за сите луѓе кои поминуваат премногу време во седечка положба.

detaljnije
04.
Jan
2021
Новости

Оваа 2020 година замина. Не беше лесно, таа нè научи да поставуваме приоритети и да се грижиме за себе и за другите. Во новата 2021 година, ве охрабруваме да си поставите цели што ќе ги постигнете во текот на годината.

detaljnije
06.
Dec
2020
Новости

Започна сезоната на ВРЕДНИ НАГРАДИ со SPORT REALITY и VISA!

detaljnije
03.
Dec
2020
Новости

Sport Reality со големо задоволство ги исвестува купувачите дека од 03 декември (четврток) во Палма мол продолжува во нова, поголема и подобрена продавница која нуди врвно шопинг искуство и досега најголем избор од најдобрите светски спортски брендови.

detaljnije
24.
Nov
2020
Новости

Попустите по повод Black Friday започнаа во Sport Reality!

Од 23-ти до 30-ти Ноември за Вас спремивме одлични попусти од 20% до 60% на целиот асортиман.

detaljnije
20.
Nov
2020
Новости

Sport Reality повторно со неодоливи попусти за сите Вас. До недела, 22-ри Ноември имате шанса да се подовите со најдобрите зимски парчиња, а воедно и да заштедите.

detaljnije
24.
Aug
2020
Новости

Посетете ја најблиската Sport Reality продавница и подгответе ги вашите најмили за новата учебна година.

detaljnije
09.
Jul
2020
Новости

Без оглед дали останувате во своите домови или патувате на некоја дестинација, новата Sport Reality колекција ги носи најудобните модели за ова лето.

detaljnije
05.
May
2020
Новости

Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето на омилените модели.

detaljnije
15.
Apr
2020
Новости

о пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazenger и др.

detaljnije
13.
Apr
2020
Новости

Спортските класици како дуксерите, патиките, тренерките и маиците со кратки ракави кои се дел од новата Kronos и Lotto колекција се одликуваат со впечатливи бои и детали кои сигурно ќе бидат дел од „тредни“ изгледот оваа сезона.

detaljnije
06.
Apr
2020
Новости

И оваа пролет Nike ја донесе „cool“ колекцијата која ќе биде хит за сите генерации, а целата колекција можете да ја пронајдете во Sport Reality!

detaljnije
17.
Dec
2019
Новости

Кој вика дека зимата не може да биде топла и пријатна?

detaljnije