МАГАЗИН

02.
Dec
2019
Новости
Sport Reality и оваа сезона ве подготвува за ладните денови кои доаѓаат.
22.
Nov
2019
Новости
Добро познатиот спортски дизајн е споен со врвна удобност што ни носи тренди модели кои ќе бидат хит на градските улици.
07.
Nov
2019
Новости
Лежерна спортска силуета во комбинација со lifestyle моменти, впечатливи бои и неодолив шарм се само некои од карактеристиките на урбаната и модерна колекција на adidas за оваа есен.
18.
Oct
2019
Новости
Моделите се достапни во продавниците на Sport Reality и на нашиот online shop.
10.
Oct
2019
Новости
Новата линија носи со себе смели и уникатни примероци, ретро спортски детали во комбинација со колоритни и впечатливи бои.
25.
Sep
2019
Новости
Новата Reebok колекција за есен/зима 2019 година е креирана за оние кои се поинакви и кои сакаат да се издвојат.
15.
Aug
2019
Новости
Sport Reality секогаш е голема поддршка на учениците за нов почеток и успешна училишна година!
22.
Jul
2019
Новости
Oваа линија веќе се достапни во продавниците на Sport Reality и во online shop.
11.
Jun
2019
Новости
Со голема сигурност може да се рече дека постојат денови кога секој сака да се чувствува комфорно и опуштено, но сепак да изгледа модерно и допадливо. Со новата летна колекција која оваа сезона ни ја претставува adidas тоа е лесно достижно.
11.
Jun
2019
Новости
За сите љубители на добар и паметен шопинг, одлична вест е дека од 10.јуни во сите продавници на Sport Reality започнува одлична летна акција со попуст од 20% на еден купен производ и 30 % попуст на купени два или повеќе производи обележани со картичка.
31.
May
2019
Новости
Новата колекција на Nike која од неодамна е достапна во продавниците на Sport Reality е инспирирана од летото и сонцето.
23.
May
2019
Новости
Од 22. до 26. мај 30% попуст на НОВА колекција, како и дополнителни 15% попуст на артиклите со веќе намалени цени.
23.
May
2019
Новости
Navigare колекцијата може да ја најдете во продавниците на Sport Reality или во нашиот online shop.
23.
May
2019
Новости
Sport Reality оваа сезона ви претставува патики за трчање кои еднакво ќе ги посакуваат како професионалните тркачки, така и девојките кои преферираат лежерни градски прошетки.
03.
May
2019
Новости
Посетете ја најблиската продавница на Sport Reality до крајот на месец мај и остварете супер попусти на производите означени со картичка „АКЦИЈА“
19.
Apr
2019
Новости
Како и претходните сезони, така и оваа пролет Reebok ви носи колекција која покрај веќе проверената удобност, секако ќе биде забележана по својот минималистички дизајн , трендовски бои и впечатлива изведба на логото.
20.
Feb
2019
Новости
Oд 22. до 24.февруари 15% на целиот асортиман и супер попуст од 30% на артиклите означени со картичка АКЦИЈА.
11.
Feb
2019
Новости
Од 12 до 14.февруари, можеде да одберете супер подарок за вашите сакани со попуст од 15% на целиот асортиман и дури 30% на артиклите обележани со картичка АКЦИЈА.
07.
Feb
2019
Новости
Со купување на 2 маици од брендовите Kronos и Cocomo добивате 1 маица гратис
04.
Feb
2019
Новости
Во периодот од 07 до 28.февруари во сите продавници на Sport Reality при купување на артикл од колекцијата означена со НОВО, остварувате супер попуст на артиклите означени со картичка АКЦИЈА.
string(0) ""
string(0) ""